| anonim_4396 a întrebat:

Caut prietena sa aiba 11 ani accept si de 10 si sa fie frumoasa isteata! daca e cineva interesata sa imi dea idul ei de mess al meu este lorand2009!

16 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Fa-ti si uh o prietena.mai putin virtuala

| andrada a răspuns:

Buna!
Eu zic sa cauti pe cineva din scl de la tine ca asa pe net oricn poate sa zica ce vrea si pe mess iti da o poza cu un fotomodel si gata (si poate e si din alt oras). Asa mai bine te combini cu cineva pe care poti s-o vezi si o si cunosti cat de cat.
Bafta la agatatwinking

| andrada a răspuns:

@maki11 baiatul a intrebat si el de o fata si uh deja ai ajuns la faptul ca o sa fiu un drogat care sta pe drumuri laughing. Mai usor cu imaginatia ca sperii baiatul
Peace

| Ionut a răspuns:

Salut lorando,
Aici este un site in care oamenii au nevoie de raspunsuri la intrebarile lor, nu matrimoniale.
Bafta

| maki11 a răspuns:

Lorando.hai sa iti dam un sfat prietenesc. Nu ne luam de tine ca scopul site-ului asta e altul, dar ma rog.trecem peste. Asculta-ma cu atentie.ca ceea ce iti voi spune e foarte important. Imagineaza-ti situatia urmatoare : iti gasesti prietena in vreo 2-3 luni...neglijezi scoala...in vreo 2-3 ani te apuci de fumat si baut si neglijezi scoala. In timpul asta iti mai faci 3-4 prietene care poate o sa te faca sa-ti irosesti viata. Te apuci si de alte prostii, jocuri de noroc, si din nou neglijezi scoala. Ajungi la 18 ani, pici bacu. Parintii nu pot sa te mai tina acasa si ajungi sa lucrezi pe santier. Salariu de mizerie, continui sa bei, sa fumezi, poate femeia care o sa o ai langa tine o sa-ti cheltuie banii apoi te paraseste. Ajungi la 30 de ani un NIMENI. Sau, lasi fetele deoparte acu, ca esti mic. Stai frumusel si inveti foarte bine, te joci cu prietenii, mai inveti ceva, mai citesti o carte. Ajungi apoi pe la 16-17 ani, iti faci o prietena frumoasa, educata, stilata cu care merita sa-ti traiesti viata. La 21 de ani termini o facultate ca lumea. Tu tot cu acea fata esti, pentru ca ai ales ceva de calitate. La 26 de ani te insori, te asezi la casa ta. Pentru ca ai invatat, acum ai un super serviciu, castigi 1000 de euro pe luna, iti cumperi o masina si ajungi sa-ti faci vacantele de vara in strainatate. Acum zi-mi tu CE ALEGI? Daca esti baiat inteligent o sa-ti dai seama de diferente. Fa in asa fel incat sa te gandesti la viitor.

| Danielx5 a răspuns (pentru maki11):

Corect

| Danielx5 a răspuns (pentru maki11):

Ma fa-ti o pretina in jocuri si ai pretina

| TRN a răspuns:

Ma lonardo are voie sa puna orcie intrebarestraight face ce ai cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahahaaaaaaaaaaa multa bafta leonardo.mrr leule laughing)))))

| ShadeAdda a răspuns:

Atat de devreme may lorand may?
Mai asteapta si tu macar vreo 5-6 ani, ca prea suni a proxenet/pedo laughing Si macar vaneaza-le la tine in scoala/parc, nu pe netwinking

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Te duci la o fata si ii zici : Mi-am pierdut numarul de telefon da-mil pe al tau si o sa-ti suga ***winking

| catalin_3293 a răspuns:

Ce a zis energizer e adevarat frate mi-s-a intamplat si mie mai bine gasesteti la scoalawinking bafta la agatat fetitsewinking daca mai vrei inf de la mine id meu de mess cataboss32 sau catalin_puiutwinking

| sexoasa234 a răspuns:

Salut lorando eu ma numesc luminita si sunt din cluj. Daca vrei sa ne intalnim id-ul, meu de mess este luminita_cool00 te astept. Numarul meu de tel: 0747338228 te astept!

| nadia24 a răspuns:

Eu

| GabrielRenta a răspuns (pentru nadia24):

Hey imi dai si mie Facebook sau skype tau?>

| en3rgiz3r a răspuns:

Frate mai bine sa iti gasesti iubita din scoala ta ca asa fetele cu care vb tu pe mess cu ele e poate pacali poate ia un fotomodel depe net si o pune ca imagine pe mess si zice ca ie ia deci mai bine gasesteti din scoalala sucees la agatat vete crying