| Alexuta333 a întrebat:

Ce ai face daca pe iubitul tau l-ar suna fosta prietena incontinuu si s-ar tine dupa el ca o obsedata?

9 răspunsuri:
| Amalia2305 a răspuns:

Considera chestia asta un fel de test. Lasă-l să vorbească cu ea dacă vrea, iar daca vezi ca se răcește de tine, lasa-l sa vorbeasca doar cu ea si tu cauta ceva mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai asigura daca nu cumva si el ii da semne de viata gen sms, facebook, mail etc. acum serios vorbind ce femeie s-ar tine dupa un barbat daca acesta nu i-ar da semne ca e interesat?
si daca totusi el e usa de biserica inseamna ca tanara e buna de dus la psiholog.

| kandaraki a răspuns:

I-as zice iubitului sa inceteze asa gen de discutii, dar iubitul daca nu e prost ar trebui sa ii zica fostei sa nu il mai deranjeze cu sunete caci are iubita, asa ar fi normal!

| djdani2010 a răspuns:

L-as lasa. ( dar nu inteleg de ce ai pus la masculin ( adica l-ar, dupa el, in loc de dupa ea)

| trixiiie a răspuns:

Aș bate-o. Pe bune, aș bate-o. Nu rău, dar atât încât să priceapă că-i al meu.

| RobertFHC a răspuns:

Daca il suna fosta sa raspunda 1 singura data, asta doar daca insista. dupa care asculta ce vrea si inchide, dar sa n-o asculte ca poate ii baga cacau in cap si vrajeli laughing'

| Didishorr a răspuns:

Raspunde-i tu.

| AnnaMadalina a răspuns:

@Amalia2305 are dreptate. Depinde si cat de mult ti la baiatul respectiv, de cand sunteti impreuna. E o idee buna sa il supui la test, dar daca nu vrei sa existe vreo posibilitate de al pierde eu zic ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu fosta si cu iubitul, impreuna, fata in fata sa spuneti amandoi ce va deranjeaza si sa clarificati lucrurile. Bafta!

| 201918171615141312111098765432 a răspuns:

Eu i-as arata ei ca se injoseste in fata unui baiat, ingnorandu-i gesturile ei, desigur fiind convinsa ca el nu se mai intoarce la ea