| xTweety a întrebat:

Ce alegeti intre iubit/iubita sau gasca de prieteni? asa. ca chestie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e o chestie foarte ciudata, cum am un iubit nou la care tin zic good bye prietenilor.
Se vede imediat, adica daca cu prietenii ma vedeam in fiecare zi, in timpul unei relatii e bine daca ne vedem o data pe luna fara sa ne intalnim intamplator pe strada.
Deci iubitul, dar acum am hotarat ceva, acum insemnand acum o luna asa.
Prietenii pr primul loc! M'am despartit de iubit si acum imi petrec timpul cu prietenii, dar tot trisez laughing. Faza asta am facut'o pentru un prieten bun pentru ca eu simt mult mai mult decat pentru un prieten whistling, il

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Huh, depinde. La prima "idee", as incerca sa-mi integrez iubitul in grupul meu de prieteni. *tring*.

| Dominicc a răspuns:

Daca esti destept le alegi pe am2.

Incluzi prietena in grupul tau de prietenii si va distrati impreuna!

Sau cu iubita esti...defapt iti dedici alt fel de timp fata de grupu de prieteni.

| Dash a răspuns:

Pai, depinde, e bine daca poti combina ambele variante.

| ynna93 a răspuns:

Iubit.happy

| aliybella a răspuns:

Depinde de varsta daca ai 11-17 ani si mai ai inca gasca eu zic sa nu renunti la gasca, daca ai mai mult deja nu mai umplii in gasca umblii cu prieteni si nu trebuie sa-i dai la o parte pentru ca deja sunt si ei mari si inteleg ca vrei sa stai cu iubitul/iubita, si ca nu poti sa te mai vezi cu ei toata ziua, ci mai putin din ziwinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Gașca

| Candice a răspuns:

Nu am fost niciodata pusa in postura sa aleg intre ei. Trebuie sa stii sa faci fata amandurora tongue. Depinde de cat de apropiata sunt de ei. Daca este un baiat pe care nu-l cunosc si abia m-am pus cu el probabil voi asculta sfaturile gastii, deci aleg gasca
Pa-pa big grin

| Patry a răspuns:

Gasca de prieteni! happy

| minnieee a răspuns:

Amandouă laughing.M-aş împărţi şi pentru iubit şi pentru prieteni.