| Iheartyou18 a întrebat:

Iubit sau cei mai buni prieteni? Ce alegeti? happy

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Depinde si de varsta ta, daca ai trecut de 20 de ani poti spune ca alegi iubitul in loc de prieteni dar daca inca esti la pubertate incerca sa nu te atasezi prea mult de iubit, in ziua de azi relatiile din adolescentine nu dureaza prea mult

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde cum se comporta cu tine!
Daca simti ca iubitu se comporta mai frumos cu tine alege iubitu...

| 8mariastar a răspuns:

Cei mai buni prieteni deoarece iubitul te mai desparti de le dar prieteni iti sunt mereu alaturi

| teo6dia4c99 a răspuns:

Conteaza. Daca simti ca ii poti spune orice si te face sa te simti bine, poate fi prieten dar daca te topesti cand te ia in brate si te saruta, iubit.

| Hallucinogen14 a răspuns:

Iubit. Nu exista prieteni, doar cunostinte. Asa ca ai grija ce alegi.