| kta_6466 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar prietenului meu de Valentine`s Day? Are 21 de ani suntem impreuna de 2 ani, nu stiu ce sa ii mai cumpar, i-am facut cadou Ceas, telefon, Cana personalizata, Ursuleti de plus, Broscute, iepurasi de plusi, Rame cu fotografiile noastre, seri romantice cu lumanarii... Sunt in pana de ideei! Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| mihaeelaa a răspuns:

O stea.cu acte cu totthinking Mi se pare ceva special

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Parfum?

| undercovergirl a răspuns:

Parerea mea : un puzzle cu fotografia voastra. happy

| moonY a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......icule.html
n'o sa-ti mai faci griji 3 ani in privinta cadourilor

| lolalolita a răspuns:

Eu zic sa il duci intr-un locplin cu zapada si sa caseasca el te iubes! asta mi se pare un locru grozav

| maryusyk a răspuns:

Cea mai buna idee: sunt seturile alea pentru vin, cu sticla, termometru, toate cele...intr-o cutie super.

Nu are cum sa nu-i placawinking