| PisSsy a întrebat:

Ce ati simtit prima data cand ati inceput sa iubiti >>::?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Un sentiment foarte puternic.
nu te poti concentra la nimic si esti mereu visator.o nebunie! dar asa e iubirea! o nebunie frumoasa!

4 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Cand eram langa persoana respectiva inima imi batea puternic si eram atent la aproape fiecare miscare care o faceam. Cand greseam aveam impresia ca ma fac de ras XD (stiu, e banal). Cu timpul, dupa ce am ajuns ca cunosc mai bine persoana respectiva, m-am comportat mai lejer si eram mult mai deschis si mai eu insumi cand discutam. Timpul isi spune cuvantul.

| xAbb a răspuns:

Tremuram si imi batea inima foarte tare cand il vedeam, cand vorbeam! Simteam ceva parca necunoscut blushing

| missoriginal a răspuns:

Prima oara cand am fost indragostita de un baiat si am avut o relatie cu el am simtit emotie, nerabdarea de a`l revedea, IUBIREEE...

| NothingToEat a răspuns:

Nu stiu cum sa iti explic este un sentiment asa de placut de frumos cand vorbeam la telefons au pe messenger aveam asa emotii nu stiam ce sa ii mai raspund imi batea inima asa tare cand ieseam cu el in parc sau la suc... eram cu capul in nori, in al 9-lea cer. Cand iubesti nu esti atent la nimeni si nimic te gandesti doar la acea persoana, stai numai cu gandul la el/ea oare ce face acum?
Sper ca te-am ajutat :*