| anonim_4396 a întrebat:

Ce boli poate lua baiatul de la sex anal neprotejat? Avand in vedere ca partenera este sanatoasa.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce intrebare de rahat, ca tot vorbim de sexul anal

| GdX a răspuns:

E.coli, stafilococ auriu, clamydia...mai continuam? Cat de sanatoasa ar fi o persoana, cand te **** scoti numai bacterii si mizerii din organism.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa fii constient ca rectul este "sediul central" al unui numar inimaginabil de microbi, de bacterii si uneori virusi, unii extrem de periculosi sanatatii (HIV/SIDA). Din acest motiv este indicat ca sexul anal sa fie practicat doar de catre cei care sunt in stare sa realizeze anumite conditii de igiena oferite de folosirea clismei si a unor produse speciale cu caracter lubrefiant dar si dezinfectant. In cazul in care nu se pot realiza aceste cerinte de igiena, sexul anal se intretine doar cu penisul protejat cu prezervativ.

| mihai69 a răspuns:

Cel puțin o infecție bacteriană de toată frumusețea.

| CuriousStuff a răspuns:

De unde stii ca e sanatoasa in primul rand? Cele mai multe boli se iau de la sexul anal. Infectia urinara fiind aproape sigura... Si multe altele, de la Sida, Sifilis... Poti sa iei orice.

| HaraSHOW a răspuns:

Diaree acuta.

| IoannaMnt97 a răspuns:

Ce intrebare idioata. Hai sa ne **** in cur ca nu luam boli de la sanatoase.

| IulianaPisikaTha a răspuns:

Viermi.