| TheBlueButterfly a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de Valentine's Day? big grin
cea mai originala idee primeste fundita

Răspuns Câştigător
| stipasha a răspuns:

Faptul ca esti alaturi deja e un cadou...

4 răspunsuri:
| LostLady a răspuns:

Un parfum, un ceas de mana, o poza cu voi doi de la prima intalnirewinking

| alexa007 a răspuns:

Iti pui o funditalaughing) si ii iei un breloc cu o inimioara si ii zici ca asta e inima ta sa o pastreze daca tine ff mult la tinelaughing

| DeeaPustoaica a răspuns:

Cred ca conteaza gestul...
O rama foto superdraguta cu o poza cu voi 2
O seara romantica (deja e banala chestia)
Sa mergeti undeva sa admirati cerul.cine stie dupa big grin laughing
O floare cu un biletel in care ii spui cat de mult il iubesti (si ce daca e baiat?)

succes!winking

| Delycyous a răspuns:

Un ceas de mana.

sau o bratara...

funda?:X