| nessayaR a întrebat:

Ce cadou as putea sa iau unui baiat care imi place dar sunt doar colegi. As vrea sa fie ceva.........altceva,,mai special, mai original. Funda

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

O bratara cu numele vostru.Asa o sa isi dea seama ca il placi.Ori un lant cu Initiale atasate. Cine da asa ceva unui coleg sincer.

| Florenta16 a răspuns:

Fa-i tu o felicitare, cu manuta ta. Nu trebuie neaparat sa ii cumperi ceva. Daca tii la materialism, i-ai o pereche de fular si manusi, ca oricum vine acusica gerul, daca nu deja a venit. Sper ca te-am ajutat. Fa alegerea potrivita.

| Sorinacio a răspuns:

Poate un parfum!

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Un lucru la care nu s-ar fi asteptat niciodata happy Ceva ce stii ca o sa ii placa, as putea spune un parfum mai scump, o amuleta mai fainuta, se poate chiar si un animalut ( un perus, un arici etc.)

| xXDanXx a răspuns:

Incearca o bratara pâna la urma sunteti doar colegi.

| DenisaBep a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bratara sau un medalion din piele. La multi baieti am vazut si arata chiar foarte bine, asta daca e genul care ar purta asa ceva.
Daca o sa ii placa, cand o va purta se va gandi mereu la tine happy