| Addddda a întrebat:

Ce cadou i`ati face de ziua de nastere iubitei/iubitului voastre/vostru >:hee hee? funda cel mai frumos >:

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Ceva semnificator gen: o inima mare pe care sa scrie " I love you", un tricou personalizat, daca ii poti face, cu poza ta si a lui.acum depinde si de gusturile lui.Iti sugerez sa te bazezi pe ceea ce crezi tu ca ii place, iar lui ii va placea sigur daca tine la tine.Bafta si la multi ani iubitului tau!happy

3 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Eu iubitului meu de ziua lui i-as da un sarut pentru ca inca nu i l-am oferit:d

| emilie_8883 a răspuns:

Hmm...mai romantic. o fotografie cu noi intr-o rama cu inimioarelaughing
...mai pervers.: un prezervativlaughing
...mai normal.: o bratsara de argint love struck
eu cred ca mi-as dori un ursulets de plus. (sunt fatalaughing )
te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paailaughing

un prezervativ cu aroma fructului preferatwinking
laughing