| ..._4875 a întrebat:

Ce cadou ii poti face prietenului la aniversarea de 1 an? tinand cont ca bugetul nu este chiar asa de marebig grin

7 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

O cina pregatita de tine! Nu-ti trebuie cine stie ce buget...

| choceur a răspuns:

Prepara felul sau preferat de mancare sau ceva ce sti ca-i place sau un tort cred ca ar aprecia gestul. Fi dragastoasa si...batting eyelashes

| voice a răspuns:

Simplu. o pernuta cu poza voastra:X imprimata e pana in 50 d lei noiwinking

| savingyou a răspuns:

Am o propunere pentru aceasta aniversare! felicital cu un sarut pasional! parerea mea este ca aceasta va fi cel mai frumos cadou! sper ca te-am ajutat! fundita?

| kos_8115 a răspuns:

Buna... ii poti face cadou ceva simbolic care sa-i aminteasca de tine mereu. O bratara de argint sau de ce nu un lantishor ceva...happy

| stephany28 a răspuns:

Un lucru facut de tine. kumpara o rama simpla din lemn.decoreazo.si pune si o poza cu voi. ar fi ceva simplu.si venit din inima, ...baietii aprecieaza lukrurile facute de catre noi. Funda? :*

| ..._4875 explică:

Da si un sarut pasional, dar as fi vrut sa fie ceva special, ceva care sa il surprinda, ceva la care sa nu se astepte si prin asta sa ii arat si cat de mult il iubesc.Multumesc!:*