| crina32232 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de 14 februarie?(18 ani are) vreau ceva neobisnuit

9 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Un oral rolling on the floor)))))))))))))))))))))

| Lyiia a răspuns:

Buna!
Ii poti lua un breloc, cu inimioara de preferat. Sau poti merge la un magazin cu animale de plus si sa ii iei un ursulet, catelus etc. De asemenea si un bibelou poate fi bun. De exemplu sunt pisicile acelea feng-shui care dau din mana. Si un spray sau parfum cred ca i-ar placea. Daca vrei ceva mai romantic ii poti developa o poza cu voi doi si sa o pui intr-o rama, nu cred ca nu i-ar placea. Dar depinde ce-i place si lui; daca te pricepi, poti sa-i iei si haine sau vreo carte mai interesanta. Sper ca te-am putut ajuta.

| Azµre a răspuns:

Câți ani ai de pui astfel de întrebări stupide?
Ți se pare că noi stăm cu prietenul tău?
Ți se pare că noi îl cunoaștem?
Ai impresia că ce-am zice noi i s-ar potrivi lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa stim noi ce rahat ii place prietenului tau? esti cu el si habar n-ai ce i-ar placea. Da-i pasarica ta pentru o noapte, atata ii poate oferi si va fi apreciat de una ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sobolan.

| WildDream a răspuns:

E prietenul tau, tu stii cel mai bine ce preferinte are. Tu ar trebui sa-l cunosti cel mai bine, in schimb intrebi niste necunoscuti ce i-ar placea...
Cat de neobisnuit sa fie? Poti sa-i iei niste catuse daca e adeptu laughing

| LemonGreen a răspuns:

M-am săturat de persoanele ca tine!

Ce naiba vă trebuie cadouri la o asemenea sarbatoare?

Nu-i destul ca vă puteți vedea?
Nu-i destulă dăruirea unui zîmbet?
Nu-i destul că va puteți spune * te iubesc* fară nici un ocoliș?
Nu-i destul ca exista persoana iubită?
Că nu-i un fals?

Doamne, ajung să mă scîrbesc...
Baftă tongue

| crina32232 explică:

Asteptam propuneri, si din ideile propuse aleg eu singura ce i-ar placea lui...v-am intrebat ca pe niste oameni normali, pentru ca intr-adevar nu am idei...dar voi

| cozmy22 a răspuns:

Un loc de veci