| Flora32 a întrebat:

Buna ziua vreau sa ii fac un cadou prietenului de ziua lui vreau ceva special ceva neobisnuit... vreo surpriza ceva Spuneti-mi ceva idei.Va rog mult :*

7 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Buna! Iti recomand un parfum care mi se pare pur si simplu bestial.Nu am intalnit fata pana acum careia sa nu ii placa.Eu tot cadou l-am primit, iar acum doua luni mi-am mai luat unul ca mi se terminase.Are de asemena si after-shave, gel de dus si deodorant daca il iei din magazin.Chanel Bleu de Chanel http://www.parfum-store.ro/......00-ml.html

Versace pour Homme mai imi place.Fresh,mor fetele dupa el http://www.parfum-store.ro/......tofel.html

| Flora32 explică (pentru st3fDub):

Nu pot sad sunt in Moldova...dar acolo fac comenzi numai pe terioriul Romaniei

| drogh a răspuns:

-O cina romantica la tine acasa sau la un restaurant:
#cu petale de trandafir pe masa, cu lumanari si o gustare delicioasa!
#cu muzica lenta si apoi dance.
-Un tricou personalizat cu un text pe el, ori o poza cu voi 2.
-O minge de basket sau de fotbal cu numele jucatorului sau preferat pe ea.
-Un set de parfum barbatesc sau un ceas.

| prizeFTW a răspuns:

Cumpara-i o husa, un ceas, o cutie cu bomboane, un cd cu muzica, chiar si o felicitare este un cadou frumos daca vine de la persoana iubita.

| prizeFTW a răspuns:

Daca esti din moldova e si mai frumos! Iesiti undeva la un picnic, pe deal, la tine in curte, undeva in aer liber.Mancati o inghetata, niste sandwich'uri, beti un suc.

| andru10best a răspuns:

Cel mai reusit cadou mi se pare o weekend in doi la munte sau la mare. Nu se va astepta la asa ceva.
Dar in cazul ca nu iti surade ideea poti sa ii faci o filmare cu urari de la cei dragi, sa scrii pe un tricou alb cu marker rezistent la apa ce il caracterizeaza, sa cumperi un panou de pluta si sa lipesti cateva poze orientative pe care vrei sa le faceti impreuna, etc.
Poti sa descoperi cateva idei si aici http://www.surprizewow.com/blog/

| Alexiss75 a răspuns:

Ce zici de un picnic. Ar fi dragut sa fie seara si sa se vada stelele. Succes!