| adelina9992 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenului meu? Inplinim 2 si jumatate impreuna si vreau sa ii fac cadou ceva mai deosebit. Plss help,

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poarta ceas ar fi indicat sa-i cumperi unul, isi va aduce aminte mereu de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul Penal

| Zeref a răspuns:

Ii spui ca tura asta te vei tine de cuvant si vei face sex cu ellaughing)Glumesc.
Poti sa-i iei ceva unic si cu semnificatie. Ceva deosebit poate fi un weekend la Dubailaughing).Sa-i faci o declaratie de dragoste ar fi ideala urmata de niste chestii care le cumperi din oras, cat sa umple o punga-cadou.Si cred ca nu a avut parte de multe declaratii in ultimul timp.Cred ca va ramane uimit si mai ales te va apropia si mai mult.2 miscari dintr-un focwinking. Lucrurile sunt trecatoare si se strica, dar, cele venite din inima sunt au impact moral si sentimental si le tii minte chiar si dupa ce va despartiti(sper sa nu).

Fa asa si o sa fie bine.

| raducanumihaela a răspuns:

O seara romantica :->

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Pai,ii poti cumpara un lantisor cu initiala ta, sau un tricou pe care la-ti vazut si crezi tu ca i-ar fi placut, o bratara de argint, o poza cu voi doi pusa intr-un tablou, o perna cu poza ta sau poza voastra imprimata pe ea..nu prea stiu.:*