| Marya_1984 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau cadou prietenului meu? Facem un an de cand suntem impreuna si este si ziua lui. Sugestii? Nu vreau neaparat ceva material... Vreau ceva cat mai deosebit! Dau Fundita :****

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Cosmin nu ai dreptatewinking daca se iubesc si e iubire reciproca prietenul ei se va bucura f mult chiar daca i`ar lua cadou si`o cutie de cibrituriwinking
pai maria in primul rand ia`i ceva care sa tina sa-i ramana amnintire, nu parfumuri si etc... uite developeaza o poza cu tine sau cu voi 2 si pune-o in rama, sau cumparai un ceas, un tricou personalizat cu poza ta sau a voastra o inima personalizata la fel, o inima pe care sa scrie te iubesc, un lantz de argint sau bratara daca poartathinking sau ceva pentru casa, sunt ceasuri minunate de perete cu niste forme frumoase happy. ps daca faci o poza in rama scrie ceva pe spate, eu asa am facut.

2 răspunsuri:
| cosmin deejays a răspuns:

Daca o sai cumperi ceva o sa zica ca te intereseaza numai situatia materiala spune ca il iubesti si vrei sati continui restul vieti alaturi de el

| wingis a răspuns:

Pai! Cumpara-i o jucarie pe care sa scrie I love You.
PS:Ceva cumparat din inima valoreaza mult.