| Andreyyy18 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele? maine facem o luna de cand suntem impreuna...

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

O cutie de ciocolata-in forma de inimioara, o floare, nu un buchet de flori ca e prea pompos, ci o singura floare ca e mai romantic :X, o felicitare cu o poezie romantica (luata de pe net)sau creatie proprie, o jucarie dragalsa de plus cu o inimioara sau asa ceva, sau ceva bijuterie, de ex o bratara finutza de argint sau macar de culoarea argintului ca sa se poata asorta cu orice haina, ceva lacuri de unghii,culori precum:alb,negru,rosu,roz, albastru, argintiu. sau intaritor de unghii, ca astea tot timpul sunt binevenite.
P.S: sa nu uiti de felicitare!

3 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Un ursulet, un buchet de flori, niste cercei, o bratara, un lantisor, o zi intreaga impreuna facand ceea ce ii place ei cel mai mult ^^ orice stii ca ii place si o face fericita happy

| Michell_7762 a răspuns:

Cea mai frumoasa floare.

| DeeeDeee_2299 a răspuns:

Pai eu zic sa ii iei ceva ce stii tu ca ii palce sau sa o scoti undeva unde sa se distreze nu trebuie sa fie ceva scump fetele se bucura si pentru ceva marut...adica cel putin eu. Fundita te rog, daca iti convine raspunsul!