| anonim_4396 a întrebat:

Miine avem o luna de cind suntem impreuna, ce cadou ii pot face prietenei mele?

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ceva semnificativ, simplu, gandeste-te ce ii place, gandeste-te cum v-ati cunoscut, fa-i niste biletele in care sa scrii amintirile, clipele frumoase petrecuta in ultima luna impreuna, chestii din astea la inceput, o sa o pui cu botu pe labe sa te iubeasca si mai mult, nu fii fraierwinking ceva simplu, facut de tine, ii mai iei si o floare si asta ewinking

| mixxjim a răspuns:

O bratara din piele sau de care poarta ea sau o esarfa sau un animalut din plus, astea plac mereu fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un alt prieten, normal la cap, care să sărbătorească lucruri serioase, nu copilării penibile.

| FORMULADTI a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce=ai zice daca ti-as sparge odata muia pentru cocalar ce esti?!

| anonim_4396 explică (pentru FORMULADTI):

N-aş zice nimic. Pe lângă faptul că eşti lipsit de cea mai elementară logică, dovadă că n-ai înţeles substratul postării mele (normal, când nu ai cu ce), mai eşti şi agresiv. Pentru că eşti foarte şmecher de felul tău, alege tu locul şi ora şi dă-mi de ştire. Ai însă grijă să apari singur, şi fă tot ce poţi să-mi spargi ce spui tu acolo happy Aştept.

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Poi poti sa ii faci ceva creeat de tine o felicitare ceva facut manualhappysau poti sa ii cumperi o floare sau un inelhappyDepinde si ce gen de fata este ea:p

| Mikiiiiiii a răspuns:

Cumparai florii si intr-o cutiuta un inel sau un colier sau poate o bratara[eu as puncta mai mult pentru colier e mai simpatic]si ca flori poti sa ii cumperi crini sau trandafiri..Succes sper sa ii placa!

| foreveravailable a răspuns:

Un buchet mare de flori ( 30 ori 31 depinde de cite zile a avut luna) si un ceas : ) ii va placea. Funda tongue

| Denisutsaaaa a răspuns:

smug iti dai seama smug