| Dafuqq a întrebat:

Ce cadou sa ofer unei prietene maine, pe data de 24 februarie? Ma inteleg destul de bine cu ea si vreau sa ma apropii incet-incet de inima ei. Tin sa precizez ca este o fire mai pretentioasa. Astept sugestii. Multumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu iti este iubita o va lua ca un cadou de la un prieten obisnuit.Pe 24 se ofera cadouri iubitei, nu unei eventuale iubite.Intelegi gresit semnificatia zilei.

| 21Ada a răspuns:

Un trandafir rosu (daca ai bani i-ai un buchet cu 3 trandafiri rosi) si o brata sau lanta finut subtire cu un pandativ.

| neutrino a răspuns:

O fire pretentioasa asteapta un cadou pe masura.

| Dafuqq explică (pentru neutrino):

Poate ai putea, daca nu cer prea multe, sa ma ajuti sa aleg cadoul perfect.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie swarovski

| Anonymous996 a răspuns:

Dildau roz cu luminite

| Geokodatu a răspuns:

Un trandafir cred ca ar fi cel mai frumos