| anonim_4396 a întrebat:

Ce cauta un barbat la o femeie si nu gaseste niciodata?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ce cauta? pai unii gasesc ceea ce vor! cei ce nu gasesc sunt natangi! bine ca trebuie sa stii unde sa cauti nu toti stiu!

| liz23 a răspuns:

Nu gaseste pentru ca nu isi da interesul suficient sa si vada mai departe de aspect

| ivona a răspuns:

Depinde de barbat, dar cred ca in general barbatii isi doresc muuuuuuuulta libertate, iar femeile(bata-le norocul)nu prea vor sa le dea.laughing

| zatz a răspuns:

da o femeie la un barbat?
un barbat cauta la o femeie dragoste si afectiune...depinde de barbat

| clauditsa a răspuns:

Mah nu stiu ce o cauta. da stiu ce nu o sa gaseasca nicioidata...****... daca e femeie pe treaba eilaughing