| princess009 a întrebat:

Ce cauta un barbat la alta femeie daca are deja iubita? De ce se intalneste si cu cealalta fata? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Cauta ceea ce nu ii ofera iubita.

12 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Mai mult ca sigur ca iubita lui nu il satisface indeajuns de bine pe plan sexual si atunci el cauta ``alinarea`` in alta partehappydaca intelegi ce doresc sa zic, spre exemplu unele iubite nu accepta sexul oral si perversitati de genul asta, si atunci ``Gigel`` al nostru cauta ``alinarea`` in alta parte happy

| RAY a răspuns:

Are legatura ca omul nu e monogom cum vrea sa inventeze societatea, religia, una e dorinta sexuala alta e atasamentul social, nu devenim gay cand iubim o fata

| corbulalbrosu a răspuns:

Oamenii intretin aproape intotdeauna cu extrem de mici exceptii mult mai mult sex decat ar fi suficient/normal si o fac intr-un mod cat mai variat si doar in scop…. recreativ. Tot din acest motiv pentru a se simti pe deplin satisfacuti cauta partenere noi, cat mai diverse oarecum din dorinta de a experimenta mereu ceva inedit, ceva deosebit care sa-i rasplateasca curiozitatea fiindca intotdeauna noutatea este atragatoare in sine, pentru ambele sexe. De asemenea este determinat pe baze stiintifice ca omul prin structura sa este predispus spre infidelitate deoarece asa este inscrisa in genele noastre informatia respectiva, care s-a ascunsa acolo, uneori in stare latenta, chiar si in genotipul celor mai fideli. Si drept dovada ca omul nu e un animal monogam, din acest motiv in multe culturii ale multor triburi si popoare se practica poligamia inca din timpurile ancestrale. Insa parerile difera in functie de foarte multe convingeri unele obiective altele subiective in functie de cum este inteles sau admis termenul de moralitate.

| neutrino a răspuns:

Prin definitie barbatul este un vanator, iar vanatorilor le plac trofeele.

| Emilian65 a răspuns:

Ce cauta? Ce nu-i ofera femeia de acasa.

| Axys a răspuns:

E nemultumit de aia. pleaca intr-o pare si in alta asa se intampla cu persoanele ca nu iubesc si nici nu ar s aiubeasca vreodata.

| UnBroken2016 a răspuns:

Asa iq de maimuta ai ca trebuie sa pui aceeasi intrebare de 10 ori sperand ca primesti raspunsuri diferite? Vezi ca te cauta ala ca mai vrea sex, dupa evident ca se duca la iubita lui ce sa faca cu tine, se vede ca esti praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil pentru a face sex, evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca partenerul celalalt nu ii face satisfactie si merge la celalat care are ceea ce isi doreste, dar nu inteleg de ce nu ii spune de prima data si asa se strica o relatie intre cei doi indivizi.

| AlexDFY a răspuns:

Pentru sex si distractie, daca tu nu ii oferi asta.