| NicollNikkyKv a întrebat:

Ce cautati la un baiat?

Eu: Sa fie sincer, sa ma faca sa rad in fiecare moment big grin, sa ma iubeasca asa cum sunt ( sa nu imi ceara sa ma schimb ), sa ma respecte si sa ma inteleaga.

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Să ştie să respecte. Să fie amuzant şi să mă accepte aşa cum sunt.
O zi bună!

| RAY a răspuns:

Ce drama antonia de n-am indundat orasul de plans pai cum naiba nu ai gasit ca sunt multi sinceri, seriosi morti in cimitir

| NicollNikkyKv explică (pentru RAY):

Era doar o intrebare adresata fetelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa fie un baiat cu bun simt, sa ma rasfete, sa ma iubeasca sincer nu sa-si bata joc, exact ce iti doresti si tu.
Pacat ca exista tot felul de specimene in ziua de astazi.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte de amorr...

| Unicucebeea a răspuns:

Sa fie dragastos, super amuzant. Sa arate si cat de cat bine. Sa ma respecte, sa nu exagereze si sa nu isi bata joc.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Hei! Si eu caut asta doar ca la fete. Suntem frati de cruce big grin