| HelpBoy a întrebat:

Ce credeti baieti ar trebui sa isi de parul jos de la penis?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Daaaaaa,pentru ca se prea poate ca unul sa faca sex cu Vacutapoartatanga si sa nu-i confunde parul cu iarba.

10 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

@briana Esti ok? Cum adica tot parul jos? In zona inghinala si la sub-brat, da, mi se pare normal. Daca ar fi sa-mi dau tot parul jos, ar trebui sa ma epilez din cap pana in picioare. wtf?

| briana a răspuns:

Normal ar trebui sa is dea parul jos de pe tot corpul mai ales din zona intima. Nu cred ca mai sunt fete care sa prefere as ceva.

| Trufa_7676 a răspuns:

Ar cam trebui sa te epilezi. Dar asta ramane la decizia da.

Baieti, nu mai sariti asa cu gura. Pana la urma urmei noi, fetele, vrem sa stam cu un om. Nu cu o primata. Daca sunteti extraordinar de parosi mi se pare si normal sa va epilati. Asta nu`i un gest gay. Sunt doar preconceptii de care ar trebui sa scapati.

Răspuns utilizator avertizat
| Haose a răspuns:

Da briana, ca noi suntem gay sa ne dam tot parul de pe corp jos...

| Anonim654321 a răspuns:

Doar de la penis wa nu din cap pana in picioare rolling on the floor

| mirabella88 a răspuns:

Nuuu, lasa sa iti creasca o junglalaughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mă,eşti ca parul de pe p.lă...în plus!

| marynusu a răspuns:

Da pentru ca baieti isi dau parul de la penis jos

| NUTZA_4591 a răspuns:

Buna! daca o deranjeaza pe prietena sau prieten...de ce nu!