| melynda a întrebat:

Ce credeti despre pastilele de slabit chinezesti? dau rezultate? a incercat cineva?

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva, pastilele de slabit nu sunt bune
si daca reusesti sa slabesti de la ele exista riscul sa te imbolnavesti.(insuficienta renala, probleme cardiace, probleme cu ficatul, etc)

| NuMaContrazice a răspuns:

Sunt niste porcarii, mai bine slabesti pe cale naturala (faci miscare si ai grija ce mananci, poti chiar si sa bei apa atunci cand ti-e foame.)

| Different69 a răspuns:

In general pastilele de slabit nu sunt bune...mai bine fa sport asa vei slabi natural

| Sarai a răspuns:

Eu nu am incercat, dar, din cate am auzit nu ti le-as recomanda.Am inteles ca nu sunt prea sanatoasa si in plus dupa ce le vei termina te vei ingrasa din nou. Iti recomand un regim sanatos bazat pe fructe si legume si cu mai putina paine, paste si cartofi happy

| lexyy a răspuns:

De acord cu Temari25, daca iei pastile, chiar daca vor da rezultate rapide, te vei ingrasa de 10 ori mai mult, la fel si cu infometarea, asa ca mai bine tine un regima, poti sa incepi prin exluderea dulciurilor si in special a aciduluiwinking

| MeandYou123 a răspuns:

Nu lua.Stai cuminte.