| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ati incercat pastilele de slabit Super Slim? Ce rezultate a dat? pop

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca prin dieta si sport, mai putin prin pastile. Multe medicamente de slabit au efecte secundare pe care cei care le folosesc le observa abia cand este prea tarziu.

| 愛日本 a răspuns:

Prietena mea a luat exact aceste pastile, după 2 zile a început să aibă vărsături aproape zilnic şi ameţeli.A slăbit doar 5kg, apoi a mers la doctor şi i-a zis că pastilele nu sunt deloc sănătoase ci cel mai sănătos e sportul.Atunci a continuat cu sportul şi a slăbit în 2 săptămâni 8kg.