| A4Tech1 a întrebat:

Ce credeti despre pilulele sau gel de marit penisul, ma simt usor neconfortabil de marimea mea si am vazut pe net diverse reclame referitoare la asta. Parere sincera, va rog!?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Nimic nu iti va mari penisul, la fel cum nimic nu te va face pe tine sa cresti mai mare. Eventual chirurgia plástica... Dar mai binr cauta raspunsul in tine si nu iti face orobleme

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dude..nu. Nu face asta..serios

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt niste sarlatani care nu au decat un singur scop in viata, sa fraiereasca cat mai multi "nefericiti" ai soartei sau niste persoane care nu au suficiente informatii cu privire la faptul ca dimensiunile penisului nu pot fi modificate medical sau chirurgical si nici prin metode fanteziste. Dimensiunea penisului este mostenit genetic la fel ca si inaltimea, marimea piciorului, a pavilionului urechii sau a oricaror alte organe ale organismului fiecarui individ in parte. Trebuiesa te multumesti si sa te descurci cu ceea ce ai si sa te inveti sa folosesti la nevoie degetele, buzele si limba. Multa sanatate.

| KodrutZ a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Chapeau! Bine, iti dau dreptate in special la ultima parte, fiindca dimensiunile pot fi modificate intr-o anumita masura prin diverse metode, dar nu prea merita. Mai bine inveti sa folosesti ce ai.winking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru KodrutZ):

Structura interna a penisului este atat de complexa dar mai ales complicata, incat este suficient sa se modifice chiar si foarte putin forma valvelor care inchid si deschid fiecare caverna si compartiment din corpii cavernosi sau prin diferite interventii sa se alungeasca/modifice dimensiunea venelor, acestea pot conduce la aparitia unor "sanse" de a transforma penisul intr-un organ ce poate deveni chiar inutil sau eventual intr-un final bun doar de facut pipi. big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De regula se apeleaza fie la artificii externe (insertia de grasime, ceva de genul), fie la sectionarea tendoanelor (sau ce draq sunt alea) care il tin prins de pubis, astfel ca o sa PARA mai lung, doar fiindca se prinde de schelet un pic mai jos. Sper ca ai prins ideea. Nu stau sa caut linkuri acum, dar se gasesc.

| Emilian65 a răspuns:

Acele reclame de care vorbesti tu sunt facute de niste afaceristi care vor sa se imbogateasca pe spinarea unor oameni slabi si care cred in tot ce se spune in reclama. Lasa-l sa creasca natural, ca tot ce este natural este si sanatos.

| OldSoul a răspuns:

Da, s-ar putea sa functioneze, dar cel mai mare efect garantat il ai daca folosesti o lupa cand te uiti la dotare...
A fost un caz in care unul a comandat un tratament "miraculos" si a primit o lupa, sau o fi fost o gluma? Nu stiu, cert e ca sigur a vazut-o mai mare, asta daca a utilizat corect lupa, desigur.
Ideea e urmatoare, nu conteaza cat de mare o ai ci cum o folosesti, ii poti produce orgasm unei femei si cu o "unealta de 7 cm".
Daca e mai mica de 7 cm, chiar ca ai o problema grava si ar trebui sa-ti calci peste orgoliu si sa treci pragul medicului.

| Oana92 a răspuns:

Toate tampeniile astea in cel mai bun caz nu au efect. Nu exista posibilitatea de a-ti modifica dimensiunile penisului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Sunt extraordinare!
Prietenul meu a încercat "puterea ursului"(gel).
Încearcă şi tu.