| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre:
Vorbesc cu un tip pe mess de aproximativ 4 ani. cand l-am cunoscut aveam 14 ani. el este mai mare decat mine cu 4 ani. nu mi-a placut de el la inceput, el era inebunit dp mine, cu timpul am realizat ca incep sa ma indragostesc de el, pana a aparut alt tip, cu tipul nou tineam poze la av vb destul de des cu el, am multe lucruri in comun dar totusi nu il plac, el mereu imi face avansuri, stiu ca ma place, dar nu vreau sa stric o relatie de prietenie. ce sa faC/?sad
. despre primul tip am aflat ca face videochat arata bine omu :X e chiar frumos rau, cu acest tip numai vb de cateva zile de cand am aflat si i-am sp : C rau ai decazut, esti cumva gay." iar el mi-a raspuns foarte frumoslaughing mai bine gay decat arfista... oare am procedat bine?
Nu ma consider arfista, am si eu figurile mele. dar de cand l-am jignit pe acest tip totul se duce de rapa. el a devenit un fraier si a inceput sa imi scoata"ochii" si sa imi reproseze " Ti-am spus ca te plac fff mult, dar tu tot de alti baieti imi vb, nu iti dai seama cat rau imi faci?" faza e ca nu prea m-am prins ca ma place, de fapt am observat ca vb super frumos si ca mereu imi zicea sa iesim amandoi, dar tot nu il bagam in seama.
Intrebare: Oare sunt eu de vina cu ceva?
chiar asa sa fie?
funda!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Generatia facebook...
ce sa-i ceri?

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Daca iti place de cineva nu pune poze cu alti l avatar oricat de pr ati fiwinking