| AnemonaP a întrebat:

Ce credeti? Este un baiat in scoala cu un an mai mare ca mine, de asta vara vorbisem cu el odata in vacanta, ma mai vazut si la scoala cand eram cu o prietena care il stie si ea si ne-a intrebat ce facem, odata in clasa mea m-am batut cu el cu cornurile.Intr-o zi cand iesisem de la scoala vazusem ca asteapta pe cineva si eu asteptam, eu m-am indreptat spre el(fiindca noi cand iesim de la scoala mergem pe acelasi drum), si m-a intrebat daca vin, am mai vorbit, si despre colegul nostru nou, si cand am instrat in curte mi-a spus paa.Credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Exista o posibilitate marita sa te placa, insa mai bine mai astepti sa vezi cum se comporta, deschide cate o discutie prin care sa iti dai seama daca te place sau nu. Poti chiar sa incerci sa il faci sa te placa si mai tare purtandu'te frumos cu el, incearca sa fi apropiata de el si vei vedea rezultate, fi tu insati si sunt sigura ca va fi bine. Funda, te rog?:*:*:*

Sper ca ti'am fost de folos

| Sabìŋaaa a răspuns:

S`ar putea sa te placa. Adica apropiete de el, mai vorbitismug. Vedeti ce lucruri aveti in comun si poatesmug. Succes:*