| Lavymee a întrebat:

Ce credeti.in viata te indragostesti numai odata?( asa nebuneste ma refer) iar restul sunt simpatii? Funda la primul raspuns iar la restul inteligent + folositor ...Multumesc si cat mai multe rasp pls

Răspuns Câştigător
| TheLittleStrange a răspuns:

In viata te intregostesti de cate ori vrei(asa nebuneste)... fundatongue

3 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Buna! da, cred ca o singura data te indragostesti nebuneste, dar putem avea mai mult relatii in care sa fii indragostita, dar stii cumse spune: cand ti e pune pata pe cineva.:X. si celelalte relatii pot fii considerate simple atractii( parerea mea)

| Deiia a răspuns:

Depinde...De fiecare data te potii indragostii nebuneste nu neaparat prima si ultima data.Te indragostesti nebuneste cand vine randul.Bye tongue

| cosminutzu90 a răspuns:

In viata este o singura dar o SINGURA iubire, da intr-adevar celelalte sunt doar simpatii... iubirea adevarata apare doar o data...sa stii! succes!