| cosmin97 a întrebat:

Ce credeti voi despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| dorutza_9395 a răspuns:

Ok, eu vin cu o parere opusa celor de mai sus.
Sexul oral face parte dintr-o relatie obisnuita, d. p. d. v. al meu este ceva perfect normal.Atat timp cat este vorba de o relatie in care cei doi se respecta, se iubesc si au incredere unul in altul n-ar fi nici o problema.
Problema e la toata pustoaicele de 14-16 ani care fac oral la toti care cer, doar pentru a ramane virginestraight face. Mi se pare o aberatie sa faci asta la 14 ani, nu esti pregatit pentru asa ceva, chiar daca in ziua de azi cica "Sunt matura!".Neah...nu existawinking.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sexul oral reprezintă normalitatea în toate relaţiile mature şi bine sudate. Restul e can-can.

| Zenithf a răspuns:

Este bun cand este dorit de ambele parti. Eu nu as putea sa-i cer unei fete sa-mi faca mie asta daca as stii ca nu o face cu placere.
Mie imi place savarina si as face asta oricand as putea. big grin

| cristi202 a răspuns:

Aberatie! Gura e facuta pentru a vorbi si minca, nu pentru a se umple cu altceva care e nelalocul lui.

| Biencush a răspuns:

Depinde de fiecare.Pe gustul meu nu e... dar altii nu pot trai fara el!

| CybeRAthlete a răspuns:

Pro. consolideaza o relatie atata timp cat e facut intr'o relatie.
pe centura e cu totul altceva...
bafta

| Anonim_7591 a răspuns:

Bine...pai nu pot spune ca e ceva raw dar nici extraordinar de bun. Acum depinde de varsta si de partener adica:una e cand ai 19 ani si ii faci iubitului tau in care ai incredere si pe care il cunosti, alta e cand ai 14/15 ani si ii faci unui baiat dragut pe care abia l-ai intalnit da il placi...acum depinde de fiecare nu e obligatoriu poti sa ai o relatie serioasa si cu si fara sex oralwinking

| ioana_6047 a răspuns:

O scarbasad sa iti bage unu pl in gura? pai nu te respecta... puteti sa da-ti si stupid si orice... e o porcarie chestia asta sa iti bage prietenu pl in gura si apoi sa zica te iubesc? unde in gura?

| semy a răspuns:

Si in biblie scrie "sa gust din fructul tau..." se refera la sexul oral

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Pai depinde, il dai sau il primesti? laughing nu-i totuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cred ca p,, a e pentru f... t nu pentru mancat. adica chiar sunt convins de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu am incercat niciodata