| lplostonyou a întrebat:

Ce culori de prezervative sunt la moda vara asta?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Rosu de congo, galben de anilina, metiloranj...

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ești destul de,, destul de tra la la la la,, dacă pui asemenea întrebări.
Nu ai habar despre cum se obțin asemenea produse, iar coloranții / pigmenții utilizați, nu fac decât să micșoreze fiabilitatea produselor respective.

| elena a răspuns:

Verde crud...

| Klepto a răspuns:

Acuma chiar le-am auzit pe toate.
Ce se poarta vara asta, ce haine, ce culori, ce frizuri, ce costume de baie, nu stiam ca si culoarea prezervativelor are importanta sau daca nu ai culoarea potrivita la prezervativ fata te lasa?

Culoarea curcubeului.
Ca si in reclama aia: Find the rainbow, Taste the rainbow.

| foxi a răspuns:

Tu esti un psihopat?

| lplostonyou explică:

Nu Foxi, eu sunt un terorist happy

Răspuns utilizator avertizat
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Orice culoare mai puţin negru, se ştie doar, negrul subţiază!

| ReiVaN a răspuns:

Pentru tine prezervative galbene masura xxs

| apples a răspuns:

Verde de Paris, albastru de Voronet, violet de gentiane...