| bOom a întrebat:

Ce culori sunt la moda vara asta?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Culorile mov, verde, roz si galbenhappyCam astea sunt la modahappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cele care iti plac si cu care iti sta bine...

mlm
| mlm a răspuns:

Fucsia, verde, galben, albastru, roz.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Se poarta culori in amestec - cu imprimeuri delicate, florale sau geometrice - stil flower-power (anii 1970). Tot la fel de moderna este si combinatia de alb cu negru - cu imprimeuri sau pur si simplu in combinatie (sa zicem ca asta este concesia facuta celor mai conservatori).
Culorii vii, pastelate si care te trimit cu gandul la o vara placuta, calduroasa... sau alb-negru...
Fiecaruia cum ii place, cum ii sta bine

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cele care iti plac tie!
Fa-ti stilul tau astfel incat sa te simti bine and u hit the jackpot!

auran
| auran a răspuns:

Culorile mediului inconjurator (verde, maron, galben, caramiziu), in general culori tari
dar, daca nu-ti sta bine cu acestea nu este musai sa le porti - iar, pe caldura care o sa fie eu cred ca albul este culoarea perfecta

| catalina_2916 a răspuns:

Roz, rosu, verde, albastru electric...desi mai bine t imbraci q c iti sta bine.nu poti sa-ti iei o bluza doar k este culoarea care se poarta...sincer acum, mai bine porti ce te avantajeaza. m refer la colorit. pup

| dulcika a răspuns:

Mov, galben si verde

| KeepCalm a răspuns:

Albastru electrik, violet radioactiv, roz bombon, galben margareta, verde florescent.(cv d genubig grin).*_* CiUSs.:*:*

| alma a răspuns:

Alege ce-ti place tie si cu ce-ti sade mai bine.Pa

| alma a răspuns:

Alege ce-ti place tie si cu ce-ti sade mai bine.Pa

| realitate a răspuns:

Lol si mai suneti si fete laughing MOV e cea mai in voga si culorile deschis dar tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde si indigo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galben, verde, mov, roz aprins, culorii vii, gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre ele e rosu decat atat stiu

| anna_7889 a răspuns:

Cred ca toate in prim plan galbenul, lila, mov, verde, rosu...toate, cu care te prinde mai bine pe tine.