| blondissima a întrebat:

Ce doare mai tare, sa vezi persoana iubita fericita cu altcineva sau nefericita cu tine?

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Oricat de mult as iubi pe cineva, as fi fericita daca si el ar fi fericit...indiferent cu cinehappy

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua dor tare pentru ca stiind tu ca acea persoana este in relatie stabila cu tine si te inseala e lovitura de cutit sau daca a fost ex girlfriend si inca o mai iubeste iar se simte rau. Cazul nefericirii se poate rezolva la timp asa nu sufera.

| RXN a răspuns:

Sa fie nefericita cu mine.

NOname
| NOname a răspuns:

Nefericită cu mine...

| lplostonyou a răspuns:

Daca persoana iubita e nefericita cu tine, inseamna ca ceva nu merge la voi, trebuie sa faci in asa fel lucrurile ca sa mearga.

| maradi3 a răspuns:

Wow,ce intrebare tare! Dac-as putea,ti-as da funda pentru ea! Oricum,amandoua dor si cine raspunde in vreun fel,in oricare-ar fi el, daca esti om, suferi inlauntrul tau oricare-ar fi raspunsul!

| Lacoste a răspuns:

Sa il vad nefericit cu mine.

| TheSpecialOne a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti, vorba aceea: Nu plang ca's eu trist, plang ca's altii fericiti

| Georgix a răspuns:

Nefericita cu mine.

| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Cred ca nefericita cu tine. happy

| lovem3 a răspuns:

Ai pus o intrebare extrem de dificila...depinde de cat de mult iubesti acea persoana daca este nefericita cu tine e clar ca ceva nu merge in relatie si ca persoana respectiva nu tine la tine pe cat tii tu la ea.

se zice ca daca iubesti pe cineva cu adevarat il lasi sa ''zboare''sa fie fericit iar daca acel cineva este fericit in alta parte pe de-o parte esti fericita pentru el/ea pentru ca sti ca e fericita iar pe de alta parte suferi ca nu este alaturi de tine.

eu cred ca ambele dor cam la fel de mult diferenta dintre cele doua ar fi ca daca persoana respectiva e nefericita langa tine exista sanse chiar daca destul de mici sa discutati si sa fiti fericiti amdoi dar daca e fericita cu altcineva...nu o mai poti intoarce la tine.

| MenInShadow a răspuns:

Daca e nefericita sunt si eu nefericit

| hanibani a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat doare mult mai rau sa o vezi cu tine si nefericita deoarece tot ai senzatia ca nu ii poti oferi ce vrea|are neviue, daca e implinit|a cu altcineva atunci din iubire calci pe orgoliu, inghiti si accepti happy

| Raamonikaa a răspuns:

Nefericita cu altcineva! laughing))

| Biby a răspuns:

Buna.
Sa il vad nefericit cu minte.Sunt fericita daca si el este fericit.

| opium a răspuns:

Subscriu Malo. Fericit cu altcineva.Acum pe bune,cine poate spune cu mana pe inima "vaiii,ma bucur asa mult ca EX e fericit(a) cu actualul/a", e de admirat. Insa noi, majoritatea pacatoasa...

| Malo a răspuns:

Sa pierzi persoana iubita sad fata cu care am stat 5 ani pana de curand e acum cu altu. crezi ca intereseaza pe cineva daca e fericita cu ala sau nu? haha

| VaD a răspuns:

Eu sunt egoista:fericita cu altcineva! si sunt multe motive...

| frank1777 a răspuns:

Cand iubesti nu poti pune problema sa ii fie bine persoanei iubite langa altcineva, iubirea e un sentiment total egoist prin definitie asa ca faza cu "lasa sa-i fie lui/ei bine macar" e apa de ploaie, singurul remediu care functioneaza este doar timpul

| infires a răspuns:

Nefericita cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nefericita cu tine. Singuratatea in doi e cumplit de grea.

| miradoniz a răspuns:

Ambele posibilități mi se par infecte, totuși a doua cred ca durează mai multhee hee pentru ca e prima, dacă nu ma înșelhee hee

| miradoniz a răspuns:

@faster22 pai, și asta mai e dragoste?

| FriendsForever a răspuns:

Nefericita cu tine.

| faster22 a răspuns:

Hai sa fim sinceri cred ca majoritatea ar prefera a doua varianta...chiar daca e nefericita langa tine tot nu suferi ca in momentul cand o vezi cu altul...care nu e de acord cu mine sa zbierelaughing