| noname_1116 a întrebat:

Ce e asa ciudat sa fi bisexuala?

Răspuns Câştigător
| alexutu05 a răspuns:

Nu e nimic ciudat ba din contra e foarte normal fiecare cu alegerile lui ...noi suntem aia ciudati ca am ramas comunisti si absurzi

24 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu e ciudat, e doar - si - altfel! Fiecare suntem o individualitate si personalitate proprie, care nu trebuie sa fim afectati sau conditionati de parerile altora, care sigur nu ne platesc facturile, si nici nu va dau sa mancati, voua, celor si cu alte orientari si capacitati de manifestare!

| Bacemi a răspuns:

E ceva ciudat pentru ca e ceva ce contravine normalitatii. Dupa alte zeci de ani va fi ceva considerat normal.

| Arthur a răspuns:

Oare trisexual e si mai ciudat? thinking

| bluesky a răspuns:

Aaaa pai nu e nimic ciudat in a te saruta si etc azi cu o fata maine cu un baiat!
ironic

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu mi se pare ciudat să văd două fete, dar doi băieţi mi se pare scârbos

| ShineMe a răspuns:

Nu e foarte ciudat. Dar e ca si cum ai vedea doi baieti pe strada tinandu-se de mana.ciudat nu e foarte tare.

| theodoraafi a răspuns:

Eu am pritene bisexuale. si nu am nici-o problema big grin (eu nu suntlaughing)

| yanny`s a răspuns:

Nu e nimic ciudat.

| LCD a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic ciudat.am avut si eu o tentativa. blushing

| IuliaWosster a răspuns:

Pai nu e ciudatlaughing e mai usor cred eulaughing daca nai noroc la femei te da la barbatilaughing e practic

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

E ciudat sa te ''bucuri ''de ambele incununari ale naturiilaughingde ambele sexe...Nu e chiar ciudat asa e la noi oricum gandirea difera mult fata de cea din afara]au multe conceptii eu una n-am nimic impotriva dar nici chiar pentru.sunt OK cu astahappy

| remus a răspuns:

Ciudati sunt cei care nu acepta aceasta situatie.

| andreea7520 a răspuns:

Putin ciudat dar e oarecum tare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cocolina a răspuns:

...nu stiu daca e tocmai ciudat e doar un pic diferitbig grin

| →s ♥ ą← a răspuns:

Cum au mai spus si alti...nu e nimic ciudat. asa simt unii! Si deocamdata nu sunt multi in Romania dar sa vezi peste cativa ani cati vor fiibig grin numai lesbiene, gay si bixesuali! Dar asta nu inseamna ca e ciudatthinking fiecare cum vrea si cum simte!
PS: Gusturile nu se discuta! & Nu te poti indragostii de cine vrei tu. dragostea vine singura fara sa vrei sau nu!

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Nu mi se pare nimic ciudat in asta.
Fiecare cum ii place. straight face

| vampirika a răspuns:

Mie nu mi se pare ciudatbig grin. E chiar tare:]]dar nu trebuie sa ai prieten si prietena in acelasi timpoh go on asta e ciudatbig grintongue

| @@ a răspuns:

Pentru unii e ciudat
eu sunt bisexuala si nu imi este rusine sa spun asta
ceea ce nu e normal e privit din start si catalogat ca fiind ciudat sau etc.ma rog categorii urate si naspa
deci.

| teonamaria a răspuns:

Eu nu vad nimic ciudat in asta...decat sa fi "normala" si sa nu te simti implinita mai de graba bisexuala si fericita!
parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi inca nu is asa multe bisexuale incat sa fie un lucru normal, stai sa se mai obisnuiasca lumea, iar apoi n`o sa mai fie nimic ciudat. Mie mi se pare chiat tare sa fi bisexualalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. Eu am cunoscut fel de fel de persoane, cu diverse inclinatii sexuale. Mie nu mi se pare nimic ciudat la asta.Am trecut prin multe in viata pentru ca sa mi se para ciudata orientarea sexuala a unei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat nu este. nu judec pe nimeni. e viata ta si atat, nu are nimeni dreptul sa iti spuna ce sa faci cu ea. :*