| geo691 a întrebat:

Ce e iubirea? Credeti ca in ziua de azi mai exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista.E foarte greu de gasit si inca si mai greu de pastrat.Ne pregatim pentru ea de cand ne nastem si o cautam pana murim. Unii, au noroc s-o si gaseasca...

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da exista si eu o simt...si mi-a fost dovedita si aseara:X

| ruPfashu a răspuns:

Exista in noi si in sufletele noastre...:X

| Deniisze a răspuns:

Iubirea exista acolo undeva in adancul sufletelor noastre, chiar daca nu ne dam seama de ea cateodata.

| ellalove a răspuns:

Cel mai placut sentiment de pe lumea asta.si chiar nu exagerez deloc.happy.Si mai mult.ea nu se spune...nu o poti exprima in cuvinte.Ea se simtelove struck Exista...si oameni care stiu sa ofere iubire si sa o si simta sunt de apreciat.dar pacat ca azi majoritatea fetelor sunt pe interes la fel ca si baieti si cu gandu la bani si la popularitate uita de iubire.

| no1cares a răspuns:

Exista

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Exista, Exista...si inca cum love struck

| Andrei32133 a răspuns:

Iubirea=pasiunea ce o simti pentru alta persoana
si logic ca mai extistacrezi ca toate fetele sunt luate de iubite degeaba? pai

| aLy_7407 a răspuns:

Mai exista.dar f putini oameni IUBESC in sensul intreg al cuvantului