| MorenytaShuttUp a întrebat:

Ce e mai dureros? Sa te dezvirginezi sau s-o faci in fund?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fa-le pe ambele sa fii sigura

| darrio2007 a răspuns:

In fund.Ca iti indeasa rahatul in tine de iti da pe gura.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce tu nu stii este ca si fundul se dezvirgineaza si dupa aceea trebuie sa-ti cumperi dop de fundulet, ca nu mai poti tine treaba mare in tine!
La un examen ginecologic, se va constata oricum ca nu mai esti virgina la nici unele din punctele mentionate mai sus (vaginal sau anus), ca doar sunt la cativa centimetrii una de alta si se vede cu ochiul liber.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna durerea pricinuita de dezvirginarea vaginala este mult mai intensa decat durerea reimtita in cazul penetrarii anusului.

| Emilian65 a răspuns:

Ambele sunt dureroase.

| JustStitch a răspuns:

Sexul anal este dureros

| bogdan72 a răspuns:

Fund. Dar, din moment ce pari dispusa, banuiesc ca oricum o sa le faci pe ambele la un moment dat. Asa ca incepe cu ce ti-ar placea tie mai mult.

| Relic a răspuns:

Daca esti baiat, "in fund"
daca esti fata, depinde de mai multi factori cum ar fi elasticitatea himenului, cat esti de excitata... si in cazul sexului anal, trebuie sa folosesti muuuuult lubrifiant durex play recomand si sa-i zici aluia sa nu dea in tine sa sara tribunele-n sus de prima data(introducere inceata, miscare la fel. prima data sa incerce cu 1-2 degete). trebuie cateva incercari pana te obisnuiesti cu senzatia.

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Cand nai gaura si iti face el una cu burghiuu