| diana_2760 a întrebat:

Daca iti bagi apa in fund te dezvirginezi? Pentru ca asta a facut o fata!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

rolling on the floor. Cat va duce mintea rolling eyes

| Liviu a răspuns:

Se numeste clismahappy

| 女明DongRi a răspuns:

Iar tu mai pui multe intrebari legate de ''apa bagata in fund"?laughing)
Stiu ca pare un subiect mai tabu, dar nici asa fratilorlaughing
Cum naiba sa te dezvirginezi.thinking
Cand te speli nu`ti intra apa acolo.sau cu ce te speli tu sau ea cu Capy Tempohappy?

| BlueBird a răspuns:

Daca iti bagi apa in c*r clar nu te dezvirginezi pentru ca nici atunci cand te c***i nu te refaci la loc. Numai daca are loc contact sexual se dezvirgineaza. Doamne ce minte mai au unii copii rolling eyes.

| Jigsaw a răspuns:

straight face
da,absolut da.Ar trebui sa vada si un medic, poate a ramas insarcianata sau poate a contactat BTS

| Mashiro a răspuns:

Nu doar daca ti baga un baiat intre picioare scuze de expresie

| Hollywood a răspuns:

laughing nu faci altceva, este clisma happy

| Lexycesium a răspuns:

Woooaw,sa traiesti tu ca asa a facut?:o
Nu doar ca se dervirgineaza, dar o sa si moara in cel mai scurt timp.
So, R.I.P ma`friend!

| jesica_5218 a răspuns:

laughingcea mai mare prostie pe care am auzit-o laughingnu stai linistita nu asa te dezvirginezi, te dezvirginezi in partea din fata nu in fundtongue

| biancalarisa a răspuns:

laughing ce intrebare... clar ca nu!