| Kat123456 a întrebat:

Ce este iubirea pentru voi( cu cuvintele voastre nu luat de pe net)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva la care e destul de complicat sa ajungi necesita multe sacrificii (prin dezamagiri) ca sa poti avea parte de ea.

| Libelle a răspuns:

Nu stiu sincer deja mi s-a luat de intrebarea asta ce apare de minim 2 ori pe zi.
Fara suparare, dar daca dai la cautare si scrii ``iubire``gasesti n definitii date tot de noi, userii de pe-aici.

1.Nu se prea exprima in cuvinte.
2.Cei deja dezamagiti vor raspunde in stilul meu sau ca e cea mai mare tristete,o porcarie, sentiment inselator, si asa m.d.

| Sabyynna a răspuns:

Iubirea=(pentru mine) cel mai frumos sentiment, atunci cand te simti perfect si orice s-ar intampla nu mai conteaza, dar care se termina mai mereu cu o inima franta. Pe scurt iubirea este cel mai frumos, dar cel mai urat sentiment pe care l-am trait vreodata.

| Stefania96dfg a răspuns:

Pentru mine iubirea e o inima franta! urici cam greu pana in varful muntelui si cand ajunci acolo cineva sau singur te impinge in jos, fara parasuta! pentru altii iubirea este o floare de numa-uita scoasa din buzunarul inimii! la mine este un motou: iubeste azi, iubeste maine, ca te omor poimaine! sincer nu stiu ce e iubire, dar stiu ca nu poate fi spusa ci simtita! sper ca tu sa o simti!

| andra_7244 a răspuns:

Iubirea?thinking la inceput este o inima de aur care te face fericit in fiecare clpia.pe zi ce trece ea se pierde si e doar o dovada de tristete

| Madnees a răspuns:

Pentru mine inseamna fericire si tristete...mereu iubirea incepe cu fericire si se termina cu lacrimi si tristete...acum depinde de fiecare ce intelege prin iubirelove struck

| adictedtoyou a răspuns:

Hmm.iubirea cred ca e sentimentul care ne coloreaza viata, dar e si un sentiment egoist, pantru ca atunci cand iubesti pui restul persoanelor, si lucrurilor, pe un plan secund.

Răspuns utilizator avertizat