| ilegale a întrebat:

Im cuvintele voastre cum ati caracteriza iubirea si ce inseamna ea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Iubirea este un sentiment unic,pe care il intalnim doar o data in viata,un sentiment adevarat,pur,frumos,placut,sincer.Iubirea inseamna multa intelegere,sinceritate,naturalete,toate acestea le simtim cand suntem indragostiti.E un sentiment care te face mai bun,mai puternic,mai convingator si mai sigur pe tine.Nimic nu mai e important,frumos,pur decat iubirea.
Oriunde vom fi,oriunde vom merge,oriunde ne-am ascunde,iubirea ne va gasi mereu,si va intra in sufletele noastre fara sa vrem.

Toate cele bune!happy

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Iubirea cel mai frumos sentiment dar tot odata si cel mai dureros, a iubi inseamna sa iti asumi cel mai mare risc, sa iti pui fericirea si viitorul in mainile altcuiva.

| deadea23 a răspuns:

Iubirea. un sentiment care te face sa uiti de toate, pur si simplu sterge totul din mintea ta, te face sa te simti minunat!