| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac altii atat de special incat cuceresc fete, etc? Mereu ma gandesc, eu de ce nu as putea? Totul e asa de imposibil? Eu nu cred..increderea la mine lipseste, cred ca de aici se trage toata problema.Sunt mai timid si nu am curaj sa le abordez, nu stiu ce sa zic etc si etc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exact, aia care au noroc au acel gand pozitiv si atrag toate depravatele langa ei, tine minte asta ca o parte din ei se trezesc cu o boala de transmitere sexuala si ia pastile toata viata mai bine una si buna faceti probele BTS pentru siguranta fiecaruia, sau singur daca chiar nu dai de niciuna.

| unknøwn a răspuns:

La tine se trage de la faptul că eşti prea leneş.
Pui de 190 de ori întrebări în care te plângi că eşti timid, dar nu faci nimic în privinţa asta.
E ca şi cum ai zice:
"N-am bani." de 190 de ori. Poţi s-o zici şi de 100000000 de ori, dacă nu faci nimic, tot n-o să ai.

| SebastianCMT a răspuns:

Nu e nimic special totul se bazeaza pe sentimente sau intereses. Probabil nu ai gasit fata perfecta. Stai linistit este timp