| ToXicDanutza11 a întrebat:

Ce fac daca imi place de iubitul celei mai bune prietene ale mele si cel mai bun prieten al ei ma place pe mine si mie nu de el? Ajutati.ma!sad

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic, să-i lași iubitul in pace, nu te vârî intre ei, nu le strica relatia. Orientează-te spre un alt chip drăgut, însă nu spre...prietenul ei, dacă zici că nu simti nici o atractie in persoana lui. Viata iti va scoate in cale alt iubit, daca iti va scoate, daca nu...asta e! Si ce-i?

3 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Eu zic sa ii lasi iubitul in pace si sa cauti pe altcineva ce fel de prietena esti tu? mai ales cea mai buna prietena cauta si tu pe altcineva pentru ca nici tie nu ti-ar comveni sa iti faca una ca asta...le strici si lor relatia si iti vei strica si tu relatia cu ea!

| zxzx a răspuns:

Te omoara aia.

| Ioana321 a răspuns:

Doamneelaughing Baieti in lumea asta nu sunt? :O Ce pana mea? Si iubitu' celei mai bune prietene. Pune-te tu in locul ei, ce ai face? Eu una i-as rupe cevahee hee Lasa'i sa se iubeasca impace :d.Gasesti tu ceva bun happy