| StefaniaEmilia a întrebat:

Ce fac daca imi place de un baiat dar el ma uraste?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te mai umilești cerșindu-i atenția, o să îl faci să te urască și mai mult și mai ales să nu te mai umilești bătând la porți închise cu ghimpi.
Dacă vorbim de ură în adevăratul sens al cuvântului, are un motiv întemeiat să o facă, iar asta nu trece. Îți zic pentru că și eu iert de cele mai multe ori, dar, dacă urăsc persoana aia făcându-mi direct sau indirect vreun rău, doar îmi amplifică senzația de dezgust. Poate mă împacă, dar asta nu înseamnă că totul va fi roz.
Înțelegi?

| gingergirl1 a răspuns:

Sa il lasi in pace laughing Stiu ce zici,am trecut prin "zona ta "laughing
Imi placea tare mult de un tip si in fine pe urma am aflat eu ca eram prima pe lista lui neagra straight face Ma rog,e poveste luuunga big grin
Dar lasa,se intoarce roata! Acum el se da pe interesantu la mine,cat isi permite, ca nu vrea sa si-o ia de la al meu laughing
Dar asta iti spun, arata-i ca nu iti pasa, fi intodeuna vesela cand treci pe langa el, vorbeste de baieti de fata cu el ca sa ii arati ca nu iti pasa...acum pe bune, de ce sa il placi daca stii ca nu te suporta?!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

In principiu, il lasi in pace laughing. Daca vrei tu neaparat sa te complici si crezi ca ura lui fata de tine e nefondata incearca sa-l faci sa te vada asa cum esti tu cu adevarat, sa-ti arati ca greseste. Poate ai noroc si chinuindu-te sa-l trezesti la realitate descoperi ca nu ai ce sa placi la el happy

| SVlad a răspuns:

Lasa-l naibii in pace happy