| anonim_4396 a întrebat:

ce sa fac daca imi place de un baiat care... ma uraste?

Răspuns Câştigător
| delete8 a răspuns:

Vorbeste cu iel si spune-i ca nu vreti sa va certati ci sa fim prieteni sau mai mult terog funda

4 răspunsuri:
| Ionut6999 a răspuns:

O intrebare complicata, dar o sa incerc sa iti raspund, daca te uraste pentru ca tu iai facut ceva rau, atunci sansele sa te ierte sunt mai scazute, iar daca te uraste din simplu motiv, poti sai arati ca esti o persoana speciala, diferita, si ca nu esti ceea ce crede el.winking

| Ionut6999 a răspuns:

Apropo, sa stii, cand un baiat e rautacios cu o fata inseamna ca o place.

| ciprian_7143 a răspuns:

Nimic.Este bine ca il placi ci este bine ca te uraste! Asa,secventele acestea, iti vor ramane o amintire frumoasa. Daca esti indragostita de el, atunci, ecuatia problemei are alt rezultat! Incearca sa intelegi de ce te uraste si indreapta ceea ce el uraste la tine! Succes!

| Razvan_7042 a răspuns:

Incerci sal convingi ca il palci dai totul pentru el nu stiu il ajuti in tot ce poti...