| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand o persoana la care ai tinut mult te lasa si iti vorbeste urat?

Răspuns Câştigător
| seyde a răspuns:

Lasa-l si u pe el/ea, mai tarziu isi va da seama ce a facut si se va intoarce la u asta daca te iubeste cu adevarat

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Lasa-l. Daca isi va da seama ca a gresit va reveni si atunci vei putea lua o decizie.

| KaTaLyN a răspuns:

E ff ff greustraight face.incearca sa-l recuceresti dar nu asa dintr`o data, sai sa t milogesti in fata lui... poarta`te frum cu el/ea. fa`i p plac si spune`i lucruri p care ar vrea sa le aud dar fara apropouri... fa`l/fa`o sa t kute el/eawinking si dk e nesimtit/a si tot kontinua...las`o/lasa`l si incearca s`o/sa-l uiti orikt d greu ar fi :-

| gemina42 a răspuns:

Daca te respecti macar un pic ca femeie, uita-l. Nu merita sa iti pierzi demnitatea, sigur vei mai intalni un baiat care sa te respecte si sa te iubeasca asa cum meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste cu sila ...nu se poate!

| cireshar a răspuns:

Ce ai putea sa faci pentru "persoana la care ai tinut mult "? - deja ai raspunsul; Cineva spunea ca: unde dragoste nu e, nimic nu e! Succes, data viitoare va fi mult mai bine!

| emanuela a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa il ignori si sa-i raspunzi k aceiashi monede... oricum roata se intoarce... si o sa-si dea seama ce a pierdut cand o sa fie prea tarziu kiss