| Visecolorate a întrebat:

Ce fel de cadou v'ar place foarte mult sau v'ar sensibiliza? Ceva idei?[pentru baieti]

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, Smithule, tu nu te-ai prins, că de fapt a fost o jignire? oh go on Ţi l-a făcut în loc să te înjure şi să-ţi prezinte o listă cu reclamaţii. Sau te-ai prins şi vrei doar să ne dai nouă, fetelor, o satisfacţie. Poate, poate i se face vreuneia milă de tine şi te ia sub aripa (aici puteţi improviza) ei protectoare...
Ce de manipulatori pe 5 pixeli pătraţi, hihi!

NOname
| NOname a răspuns:

Gata, tac - să nu mi-l iei înapoi, hihi.

P.S. Da' ce darnici suntem azi! (asta a fost doar aşa, ca să nu te mai ispitească vreodată să-mi mai dai vreun inteligent. că m-ai obişnuit deja cu stupido-amuzanţii tăi. doar n-o să-mi schimb acum dieta!)

| Visecolorate explică:

AlysaAly

Referitor la bratara aceea pe care ai facut'o cadou. Cu numele. Unde ai gasit? Si cam cat a costat? Unde ti'au gravat numele si cat a costat asta? Adica la bijuterie, magazin? Bratara era simpla la inceput? Ti'au facut'o pe loc? Scuze ca pun atatea intrebari, dar mi se pare chiar draguta ideea.

| Hombre a răspuns:

O gonflabila. Sunt mai sigur la nevoie.

| AlysaAly a răspuns:

Eu i-am facut cadou lu iubitu meu o bratara de argint cu numele lui iar pe spate numele meu si data noastra de cand neam cunoscut.

| AlysaAly a răspuns:

Bratara tio face dupa modelul care l-ai luat si dureaza pana a 2-a zii depinde si ce vrei si cat vrei sa scrii pe ea, mie miau aduso dupa 2 zile magazinul este in calarasi-oltenita pe starda mare iti dau pe privat mai multe informatii

| summer12 a răspuns:

O carte frumoasa, pacat ca unii au uitat de acest gen de cadou.

| BroascaCuElice a răspuns:

O papusa gonflabila :]]

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| pufoseniaRO a răspuns:

Ce zici de tricou nike,puma, adidas?
sau o sapca de rapper?
sau o minge de fotbal sau de baschet, tot asa de firma(acum depinde si cati bani ai tu si cati vrei sa cheltuiesti pe asemenea cadou)... funda:X?

| VIDEODEK a răspuns:

Mi-ar placea sa primesc de la o gagica, daca as fi gagiu o pereche de chiloti, in fata sa scrie "pupa-ma!"