| pix a întrebat:

Dragi baieti, ce cador v'ar placea sa primiti de majorat? am nevoie de niste idei (serioase).

3 răspunsuri:
| ToySolider a răspuns:

In cazul meu o masinutalaughing dar uite aici niste ideei: un ceas de mana, o bratara, un lantisor, ceva ce sa se potriveasca la "outfit", ceva "fashion" O pereche de blugi rosi ca acum e la moda.o jacketa... ceva de purtat sa`si amiteasca de la cine a fost.

| pix explică (pentru ToySolider):

Hei multumesc!:*....chestia e ca este vorba despre prietenul meu si...cred ca totusi e mai complicatlaughing

| ToySolider a răspuns (pentru pix):

Cu placere... sper ca te-am ajutat tongue