| foreveravailable a întrebat:

Ce gasesc baietii in mine? La ce se uita mai intii?

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Depinde de baiat, unii se uita numai la aspectul fizic (fund si sani) iar altii se uita la ochi, la zambet la sinceritate si la interiorul unei fete si lasa deoparte aspectul fizic.

9 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

La fizic, e logic, la fata.la corp. apoi la comportament si altele, e logic.

| AikkoxD a răspuns:

Acum depinde, unii se uită mai întâi la ţâţe şi fund, alţii la ochi, zâmbet.

| athos01 a răspuns:

Depinde de gusturile baiatului eu unul ma uit la picioare si sani, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La id, ca esti disponibila...mai ai si altele in tine?

| costellodonatz a răspuns:

Da-ne o poza cu tine ca sa stim ce gasesc baietii...happy

| adelina899 a răspuns:

La forme :-J

| Domiinic a răspuns:

Pai eu stiu ce gasesc in tine o inima un ficat si ce ai mancat.Se uita la ce vor ei.

| AnonyMess a răspuns:

Fata aia a ta draguta, dupa fundu picioarele... si dupa tzate

| riseris a răspuns:

Depinde...daca ii lasi sa se uite "in" si nu "la" tine poate iesi o autopsie