| blondac a întrebat:

De ce se uita baietii dupa alte fete si dupa mine nu?

5 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

De unde stii asta, ai cumva vreun detector? Fii calma, toti avem sufletul percehe la momentul oportun.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ca esti retrasa, sau tu esti prea paranoica! Nu iti face griji, cand o sa te astepti cel mai putin o sa fie card dupa tinehappy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Neah...nu ii vezi tu! au ssi ei anumite tactici de te lasa.straight face, crede-ma poate se uita mult mai multi de cat crezi!

| Яùxsi a răspuns:

Pai doar din simplul motiv ca iti faci prea multe griji in privinta asta. Sunt destui baieti pe pamant. si culmea, tu ii vezi doar pe aceia care se uita la alte fete. insa pe cei care te privesc pe tine nu. happy

| zumba zumba a răspuns:

Daca pe tine nu te plac... o sa iti gasesti un baiat pana la urma.