| cristinaiub a întrebat:

Ce gen de fete va plac?(intrebare adresata barbatiilor)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inalte, frumoase, destepte, bune si fidele. Poate nici nu mai sunt asa cuminti...

| EuCuTine a răspuns:

Toate fetele si vorbesc serios nu pot spune ca o categorie nu imi place dar in mod special imi plac brunetele, blondele si roscatele laughing imi plac fetele inalte mai inalte decat mine sau mai mici ca mine nu stiu dc tongue dar cel mai mult la o fata imi place sa fie desteapta ( nu tocilara ) dar sa pot sa am o discutie de la A la Z fara sa se uite la mine cu fata care exprima " omg ce zice asta aici cred ca mai bine plec " Ciaowinking

| BlueHusky a răspuns:

O faca cate are forme, sexy, sa stie sa se imbrace si sa vorbeasca cred ca asta m-ar face intersat de o fata/femeie.

| Ciprian a răspuns:

Imi plac fetele sincere, fidele si nu neaparat frumoase fizic, deoarece pentru mine conteaza frumusetea interioara si nu cea exterioara.

Răspuns utilizator avertizat