| alexy a întrebat:

Ce-i place unui baiat la o fata? Felul ei de a fi, corpul, ochii... Vreau in special pareri ale baietilor.Nu uitati, cel mai sincer raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| StefanAngel a răspuns:

Mie in special imi place la o fata atitudinea, si felul in care se comporta.Niciodata nu o sa stau cu fata numai daca arata bine si nu mai imi place nimic altceva la eawinking. Se ma intampla sa vad o fata foarte frumoasa si cu corp dar doar ma uit la ea si o admir nimic mai mult.Si incerc sa ma feresc in special de fete prefacute, dar norocul nu tine cu mine si numai de acelea ma indragostescwinking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bărbatul apreciază foarte mult sinceritatea ei!
Pa, pa.

| User a răspuns:

Bucile. Daca nici asta nu-i sincer... laughing

| Dek a răspuns:

Delul de a fi adica sufletul daca nu ma inteleg bine cu ea, n-are nici un rost!sad

| OneLifeOneLove a răspuns:

Nu sunt baiat, dar sa-ti spun ce admir la unul...Sinceritatea si sufletul.Niciodata nu am stat cu un baiat pentru.ca arata extraordinar, ci pentru.ca avea sufletul bun. Daca esti cu un baiat/o fata cu un suflet bun, o sa vezi ca si in relatie va fi armonie si foarte multa iubire.
:dlove struck

| oanny91 a răspuns:

Ar mai putea fii misterul unei fete, gandirea unei fete nu totul tine doar de frumusetea fizica

| c76650531 a răspuns:

Chipul, corpul, si sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Difera de la barbat la barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de baiat... felul de a fi, frumusetea, cum gandeste cum vb ...etc,ete,etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? pai va spun eu din punctul de vedere al unui baiat de 15 ani si necopt la cap:
1)aspectul fizic (va asigur, nimeni nu va va cere un nr de tel de ex daca nu atatati...binisor ->draguta, corp frumos etc)
2)conteaza, cel putin pentru mine, unghiile, mainnile si dintii...astea 3 lucruri indica in primul rand personalitatea)
3)cultura generala (eu unu' nu m-as baga in pat cu o fata...inculta,sa nu zic prostovana)
4) aflati si singuri restul, prea ar fi mura-n gura big grin