| Vanessa2828 a întrebat:

Ce i se poate intampla unui baiat major, care are o relatie cu o minora, nu au facut sex, au doar o relatie normala sa zicem, dar tatal fetei il va duce la politie. Ce ii se poate intampla? Pareri va rog!

Răspuns Câştigător
| Manuellllaa a răspuns:

Nimic.Daca nu intretii relatii sexuale nu ai ce sa patesti, e democratie frate, fiecare are dreptul sa iubeasca pe cine vrea de cuviinta.
Daca prin absurd ceea ce mi se pare o prostie 100% il duce la politie baiatul respectiv major poate sa spuna"am omorat pe cineva? Am furat? Doar iubesc atat, eu o iubesc si ea ma iubeste".
Insăăă fata respectiva(minora) ar putea sa vorbeasca cu tatal ei si sa il lamureasca sa-si faca o parere buna despre baiat.
Insa daca ai intretine relatii sexuale si tatal ar stii, ai avea de suferit.

Pa, pa.

| Vanessa2828 explică (pentru Manuellllaa):

Da doar ca "Tatal " este cam nebun, crede ca are toata lumea la picioare si nu se pune nimeni cu el, ce sa fac eu, app sunt fata!

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, atata timp cat nu au existat relatii sexuale.

| Vanessa2828 explică (pentru Brigaela):

Nu va suparati, cati ani aveti?

| mona a răspuns:

Absolut nimic nu i se poate intampla

| doc69 a răspuns:

Nu are cum sa te duca la politie doar sa faca plangere si sa cerceteze politia cazul daca nu ai intretinut relatii sexuale nu au ce sa iti faca.

| Oana92 a răspuns:

Nimic! sexul dupa 15 ani este legal(nu si indicat!

| DiazAndreea a răspuns:

Absolut nimic, nu ati intretinut relatii sexuale, nu o obligi sa fiti impreuna sau sa faca vreo cv ilegal deci stai linistit

| Terminatorul2 a răspuns (pentru DiazAndreea):

Da am realizat ca intrebarea a fost pusa de o fata "Ceea ce te baga la parnaie pentru corupere de minori" pe el lar baga nu pe tin

Scz Valeria2816

| Vanessa2828 explică (pentru DiazAndreea):

Sunt fata! Si mulumesc pentru raspuns!

| Vanessa2828 explică (pentru Terminatorul2):

Nu este nimic, Ce parere ai despre dargostea dintre o minora si un major? Daca au o dragoste reciproca si se iubesc, iar el o apara si o protejeaza?

| DiazAndreea a răspuns (pentru Vanessa2828):

Cati ani ai?

| Terminatorul2 a răspuns:

Absolut nimic doar daca nu a avut loc vreun act sexual ceea ce te poate baga la parnaie pentru corupere de minori

Dar daca ati fost cuminti nimic

| Vanessa2828 explică:

Va rog sa lasati si ani daca nu va suparati, as mai avea cateva intrebari!

| Brigaela a răspuns (pentru Vanessa2828):

Am 34 de ani

| Vanessa2828 explică (pentru Brigaela):

Ce credeti ca ar trebui sa fac, cum sa il conving pe tatal meu care este insetat de absolut, crede ca are totul la picioare, si are un orgoliu nemai pomentit, chiar daca stie ca greseste tot ca el face!

| Brigaela a răspuns (pentru Vanessa2828):

Sa-l asculti si sa nu-i incalci cuvantul.